sekspartnerka.pl
zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

JAKA JEST POZYCJA SEKSUALNA KWIAT LOTOSU?

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Różne sposoby, w jakie P może wejść w V, są pozornie nieskończone. Jednak miliony ludzi na całym świecie uważają styl misyjny lub pieska za swój cel.

To wszystko dobrze i dobrze, jeśli za każdym razem sprawia ci to przyjemność, ale czy nie intrygują cię inne pozycje seksualne ? Takie, które prawdopodobnie przynoszą jeszcze większy punkt kulminacyjny? Nadszedł czas na eksperymentowanie…

Pozycja seksu w lotosie pochodzi z ukochanej księgi, Kama Sutry . I pomimo faktu, że wiele pozycji seksualnych z tej książki jest dość trudnych do zrobienia, ta naprawdę nie jest aż tak trudna. A nagroda jest złota!

JAK ZROBIĆ LOTOSOWĄ POZYCJĘ SEKSUALNĄ?

Gotowy na akcję? Świetny! Aby wykonać lotosową pozycję seksualną, mężczyzna będzie na dole, a kobieta na górze. Samiec powinien znaleźć wygodne miejsce do siedzenia, takie jak łóżko lub podłoga. Następnie osiągnie pozycję lotosu.

Pozycja lotosu jest pozą medytacyjną ze starożytnych Indii i polega na siedzeniu ze skrzyżowanymi nogami, z każdą stopą umieszczoną na przeciwległym udzie. Jednak w przypadku pozycji płciowej lotosu samiec może zdecydować się na proste skrzyżowanie nóg lub wyciągnięcie nóg do przodu z lekko ugiętymi kolanami.

Gdy znajdzie się w pozycji, samica może okrakiem na nim, owijając nogi wokół jego talii i ramiona wokół jego tułowia. W ten sposób jest w pełni wspierana.

Dla tych, którzy wypróbowali pozycję lotosu, ale mają trudności z zainicjowaniem wygodnej penetracji, możesz po prostu cieszyć się tą pozycją jako środkiem do intymnej penetracji bez penetracji. Na przykład: kobieta może ocierać się o swojego partnera we własnym tempie, wywołując stymulację i orgazm.

DLACZEGO KAŻDA PARA POWINNA WYPRÓBOWAĆ POZYCJĘ SEKSU W LOTOSIE

Jeśli chodzi o seks i intymność , jest to namiętny taniec między fizycznym a emocjonalnym. A kiedy dwoje partnerów cieszy się pozycją seksu w lotosie, daje im to szansę zbliżenia się jeszcze bardziej. W tej pozycji mogą się przytulać, całować, pieścić i utrzymywać ze sobą kontakt wzrokowy.

„To wspaniała pozycja, aby po prostu ćwiczyć patrzenie w oczy, synchronizację oddechu lub namiętne pocałunki” — mówi Jenn Gunsaullus, ekspert ds. seksu i psycholog. „Chodzi o spowolnienie i bycie ze sobą obecnymi oraz czerpanie z osobistych i wspólnych energii”.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić intymną energię, oboje partnerzy mogą zaangażować się w tantryczne oddychanie , co może wzmocnić połączenie, które czujesz ze sobą i ze swoim partnerem. Oddychanie tantryczne ma miejsce wtedy, gdy mięśnie rdzenia są napinane, a następnie w pełni uwalniane z każdym oddechem.

Według Meg Berry, ekspertki tantry:

„To [oddychanie tantryczne] naprawdę uczy cię, jak zarządzać swoją energią i buduje twoją energię i witalność, dzięki czemu czujesz się gotowy do stawienia czoła światu”.

MNIEJ INTYMNA POZYCJA SEKSUALNA LOTOSU

Dla tych, którzy nie są w parze lub nie mają jeszcze ochoty na intymność, istnieje kilka adaptacji, które można wprowadzić do pozycji seksualnej lotosu. W ten sposób można cieszyć się pozycją bez aspektu lovey-dovey.

Aby to zrobić, kobieta na górze może położyć ręce za plecami, gdy jest na partnerze i przełożyć część swojego ciężaru na nadgarstki. Aby było jej to wygodniej, może złapać się jej bioder i przejąć kontrolę.

NAJLEPSZE SPOSOBY NA OSIĄGNIĘCIE ORGAZMU W POZYCJI SEKSUALNEJ LOTUS

1. WŁÓŻ W TO PLECY

Kiedy jesteś na miejscu, wygnij plecy w łuk. Będzie to miało ogromne znaczenie, ponieważ pozwoli stymulować srom i łechtaczkę przez miednicę partnera. Ewentualnie odchyl się do tyłu, aby umożliwić odrobinę stymulacji punktu G .

2. MERRY GO ROUND

Aby osiągnąć orgazm, będziesz chciał wirować w małych kręgach. Jest to o wiele łatwiejsze, gdy twój partner łapie cię za biodra i tyłek.

3. ZDOBĄDŹ ŁECHTACZKĘ

Stymulacja łechtaczki to zawsze przyjemność. Więc kiedy jesteś w trakcie schadzki, dlaczego nie pomasować łechtaczki… tak, jak lubisz. Możesz też zdecydować się na zabawkę erotyczną do stymulacji łechtaczki. Na przykład SONA 2 Cruise jest zwycięzcą, jeśli chodzi o osiągnięcie najlepszego orgazmu.

NAJLEPSZE SPOSOBY NA OSIĄGNIĘCIE ORGAZMU W POZYCJI SEKSUALNEJ LOTOSU

1. PRZEDE WSZYSTKIM KOMFORT

Podczas gdy pozycja seksu lotosu jest jedną z łatwiejszych pozycji Kama Sutry , dla niektórych może być dość niewygodna, zwłaszcza jeśli nie możesz skrzyżować nóg. A kiedy czujesz się niekomfortowo, jakie są szanse na osiągnięcie orgazmu ? Szczupły.

Aby było lepiej, możesz:

Wyciągnij nogi przed siebie

Odłóż ręce i połóż na nich część swojej wagi

Miej za sobą powierzchnię do podparcia, taką jak ściana

Wypróbuj inny sposób doświadczania pozycji seksualnej lotosu (więcej na ten temat poniżej)

2. PCHNIJ TO

Rzecz w pozycji seksualnej lotosu polega na tym, że nie pozwala ona na pchanie. Ta pozycja polega na bujaniu i szlifowaniu. Ale jeśli lubisz pchać, możesz wybrać wibrujący pierścień na penisa . To sprawi, że twój wałek będzie trochę bzykającej przyjemności, a także dla niej trochę dodatkowej stymulacji.

POZYCJA SEKSUALNA LOTOSU, UPROSZCZONA

Jak wspomniano, niewygodna pozycja seksualna nie jest dobra, jeśli chodzi o wysiadanie. Dlatego istnieje kilka dostosowanych pozycji seksualnych lotosu dla tych, dla których jest to nieco trudne. Możesz rozważyć…

FOTEL LOTOS

Ta pozycja jest w zasadzie taka sama jak lotosu, z wyjątkiem tego, że jest o wiele wygodniejsza. Polega na tym, że siedzi na fotelu lub sofie , gdy ona siada okrakiem i jeździ na nim. To nie tylko łatwiejsza wersja pozycji lotosu, ale także zmienia scenerię, która jest zawsze gorąca.

JEŚLI KOCHASZ INTYMNE POZYCJE SEKSUALNE, MOŻESZ TEŻ POKOCHAĆ…

WZAJEMNA MASTURBACJA TWARZĄ W TWARZ

Wzajemna masturbacja to świetny sposób na czerpanie przyjemności z pokazywania partnerowi tego, co lubisz. To także okazja do obserwowania swojego partnera w akcji. Ale kiedy angażujesz się w wzajemną masturbację twarzą w twarz , możesz naprawdę spojrzeć sobie głęboko w oczy i zobaczyć, jak ich ciało wije się z przyjemności.

„Niewiele wydaje się bardziej intymne niż patrzenie w oczy z partnerem, zwłaszcza gdy sprawiasz sobie przyjemność”, mówi August McLaughlin, autor GirlBoner: The Good Girl’s Guide to Sexual Empowerment .

BOKIEM 69 ŁYŻKA

Łyżeczki to świetny sposób, aby naprawdę zbliżyć do siebie dwa ciała w intymny i pełen miłości sposób. Jeśli więc dodasz do mieszanki 69 na boki, będziesz mógł doświadczyć bliskości łyżeczkowania i przyjemności seksu oralnego .

Aby to zrobić, po prostu połóż się na płaskiej powierzchni, twarzami do siebie w przeciwnych kierunkach i ciesz się korzyściami płynącymi z dawania i przyjmowania doustnego!

Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoje intymne życie seksualne na wyższy poziom? Nie ma nic złego w próbowaniu pozycji seksualnej lotosu! A nawet jeśli nie pójdzie zgodnie z planem, masz teraz kilka zupełnie nowych pomysłów do wypróbowania, które zwiększą poziom intymności i stworzą zmysłowe, zabawne i namiętne schadzki. Cieszyć się!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x