sekspartnerka.pl
zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

DLACZEGO SEKS NA ŁYŻCE JEST NAJLEPSZYM SEKSEM

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Jeśli chodzi o pozycje seksualne , jest wiele rzeczy do kochania, jeśli chodzi o seks w pozycji łyżki. W leniwe poranki lub w chwilach, gdy ty i twój partner leżycie razem na kanapie transmitując program, seks łyżką jest jedną z tych rzeczy, które mogą naturalnie pojawić się i jesteśmy wdzięczni za każdym razem, gdy tak się dzieje.

Dziwne jest jednak to, że wiele osób nie uważa seksu na łyżeczkę za jedną z najlepszych pozycji, powołując się na super zrelaksowaną naturę jako „leniwą”, a nawet „nieseksowną” – ale ci ludzie nie mogą się bardziej mylić. Oto kilka powodów, dla których, niezależnie od tego, czy jesteś dużą łyżką , czy małą łyżką, pozycja seksualna łyżki jest świetna i jak możesz ją jeszcze ulepszyć!

DLACZEGO TO JEST TAKIE ŚWIETNE

1: Intymność. Kiedy odbywa się to prosto, bez akrobatyki lub pod kątem 90 stopni, seks w pozycji łyżki zbliża cię fizycznie do partnera. Całe ich ciało będzie skierowane przeciwko tobie i na odwrót, co oznacza, że ​​przez cały czas będziesz odczuwać ciepło i bliskość partnera.

2: Stymulacja punktu G. Aby zapewnić niezawodną stymulację punktu G podczas kochania , pozycja łyżki ustawia penisa partnera pod odpowiednim kątem, aby stymulować punkt G bez konieczności wykonywania nienaturalnych skrzywień ciała.

Sprawdź to: Najlepsze wibratory punktu G

3: Prostota. Uprawianie seksu w pozycji łyżkowej jest tak proste i po prostu wspaniałe, że może wydawać się zdradą. Jednak jedną ogromną zaletą tej łatwości jest to, że pozwala ona naprawdę skupić się na przyjemności, którą odczuwasz, i przyjemności, jaką dajesz swojemu partnerowi.

Szczerze, czego tu nie kochać? Najlepszą rzeczą w uprawianiu seksu w pozycji łyżki jest to, że można go jeszcze ulepszyć za pomocą kilku łatwych poprawek, takich jak na przykład…

…skorzystaj z dostępu od frontu. Duża łyżka jest tutaj w wyjątkowej pozycji, aby móc dotykać i drażnić tak dużo ciała partnera, podczas gdy mała łyżka… może chyba dotknąć tyłka dużej łyżki. Na dużej łyżce spoczywa ciężar, aby jak najlepiej wykorzystać to, drażniąc sutki, głaszcząc piersi i tułów i po prostu ogólnie biorąc ręce w sposób, który doceni mała łyżka.

… bzykanie bez użycia rąk . Jednym z pięknych aspektów uprawiania seksu podczas korzystania z łyżki jest to, że oboje macie wolne ręce. Tak więc, podczas gdy duża łyżka zajmuje się trzymaniem bioder swojej partnerki lub drażnieniem jej piersi, mała łyżka może swobodnie rozkoszować się małym wibratorem łechtaczkowym , aby przenieść jej przyjemności na zupełnie nowe wyżyny. W zależności od poziomu wrażenia, jakiego potrzebuje mała łyżka, może wybrać wibrator wielkości dłoni, który jest łatwy w manipulowaniu, lub jeśli potrzebują o wiele więcej „oomph”, aby przebić się przez krawędź, zawsze są supermoce wibratory różdżkowe , które pakują intensywne przyjemności.

…gra wstępna jest twoim przyjacielem . Jako szczególna rada dla partnera z dużą łyżką (męskiego) nie powinieneś rezygnować z gry wstępnej, gdy planujesz seks podczas łyżkowania. Ponieważ pozycja jest tak zrelaksowana, z bardzo małym (właściwie brakiem) skupienia się na równowadze lub podparciu ciężaru, bardzo łatwo jest przedwcześnie wytryskać, gdy jesteś w tej pozycji. Tak więc, aby jak najlepiej wykorzystać niewielką ilość czasu, jaką możesz mieć w tej pozycji, upewnij się, że kładziesz szczególny nacisk na grę wstępną , aby Twoja mała łyżeczka była już w połowie drogi do szczytowania, zanim zaczniesz.

Dopóki zaczniesz sesję od głaskania, pocałunków i zdecydowanie minetki , będziesz mieć pewność, że Twój partner z małą łyżeczką będzie gotowy na nadchodzącą zabawę. W rzeczywistości gra wstępna i seks łyżką to jeden z najczęstszych sposobów doświadczania przez partnerów jednoczesnego orgazmu ze względu na wszystkie korzyści, o których wspomnieliśmy powyżej.

Więc na co czekasz? To najłatwiejsza pozycja do zainicjowania – po prostu przejdź do swojego partnera i zacznij!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x