sekspartnerka.pl
zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

PIERWSZA PRÓBA – HISTORIA EROTYCZNA

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Byłem kiedyś młody. Zbyt się boję, by poddać się moim pragnieniom. Patrząc teraz wstecz, zastanawiam się, jak się opierałem, ale co ciekawsze, jak jestem tak wolny, że mogę być twarzą w dół, z gołym tyłkiem w powietrzu, gotowym do przyjęcia uległych rozkazów dzisiaj.

Udaliśmy się w miejsce na tyle daleko od domu, by mieć tyle wolności, ile tylko mogliśmy chcieć. Zaczęło się od tekstu, z którego zawsze się śmiałem: „Nadal cię pragnę”. Tego dnia odpowiedziałem: „Zaczynam ci wierzyć”. Od jakiegoś czasu udawałam, że to nic nie znaczy, żebyśmy mogli przejść do swobodnej rozmowy i nie musieli budzić się z niedokończonymi sprawami.

„Miałem bezpieczne pudełko, w którym spakowałem wszystkie te uczucia i schowałem je, a ty je właśnie rozpakowałeś, a teraz po prostu… nie wiem”.

„Przepraszam, nie rozumiem, jakie pudełko?”

„Nieważne, po prostu pamiętam, jak się czujesz”.

Rozmawialiśmy z przerwami przez miesiące, a nawet miałem z nim swoje pierwsze spotkanie z seksem online. Wysłał mi SMS-a, że ​​znów będziemy razem czuli się, a ja ledwo mogłam zachować kamienną twarz w moim biurze, mokrą i chętną. Byłem na haju przez tygodnie.

Pamiętam, że kiedy przyjechaliśmy, pomyślałem, że nie powinienem był przychodzić, nagle ogarnięty poczuciem winy. Zdjął moje ubranie i dotykał każdej mojej części, wszędzie mnie całował. Zjadł mnie i przyszedłem, a nogi nie przestawały się trząść. Tutaj byłam dziecinna, a on był taki delikatny i tak namiętny i chętny do dawania i brania tylko tak daleko, jak ja chciałam iść.

Położył się na mnie, opierając swojego kutasa prosto na mnie. Tak bardzo chciałam poczuć go w sobie. Wskazał w górę iw dół na mojej łechtaczce, a ja poddałem się temu ruchowi i ruszyłem z nim w najbardziej zmysłowym, najbardziej wstrząsającym ziemią misjonarzem w historii. Czułam go mocno i ciepło przy sobie, tuż przed wejściem.

Trzymał moje kostki i wsunął je pod kolana, żebym była pewnie na miejscu. Byłem szeroko otwarty i mokry, a on wciąż tylko ocierał się o mnie. Czuł się celowy i głęboki, więc przyciągnąłem go do siebie. Podszedłem i przytuliłem go mocno, gdy zgrzytał mocniej. Moje ciało rozluźniło się, gdy przyszedł na mój brzuch i zawsze będę się zastanawiać, czy  podobało mu się to spotkanie tak samo jak ja.

W drodze powrotnej powiedział, bardzo od niechcenia: „Wiesz, jeśli kiedykolwiek poprosiłeś mnie, żebym się z tobą kochał, nie odmówię, tylko żebyś wiedziała”. To było lata temu.

Niedawno poszedłem się z nim zobaczyć i zostałem na noc, a namiętność trwała do rana. Odbyliśmy kilka rozmów na temat perwersyjnego seksu i stwierdziłem, że lepiej fantazjuję niż się bawię. Dzisiaj zdecydowałem, że zagram.

Wyszedł na pół dnia w biurze, a kiedy miał wrócić, wysłałem mu SMS-a: „Jestem twoją uległą, każde twoje życzenie jest dla mnie rozkazem. Przyniosłem dwa statywy. Po przyjeździe możesz umieścić je tam, gdzie chcesz. Zastaniesz mnie gotowego do przyjmowania rozkazów. Kiedyś poprosił mnie o nagranie siebie i wstydziłem się zobaczyć siebie w takim stanie. „Obejrzymy go i znowu będziemy zajęci, a potem natychmiast go usuniemy”. Dziś był dzień, w którym pękały mi wszystkie muszle.

Kiedy przybył, kazałem umieścić statywy na przeciwległych końcach łóżka, poza zasięgiem wzroku. Mój telefon już nagrywał.

Nie miałam majtek, tyłka w powietrzu i twarzą w dół. „Lubię to.” Pocałował mnie w dupę, zdjął bluzkę, włożył telefon na drugi statyw i zaczął nagrywać. „Trzymaj się tam, spokojnie i cicho i nie spuszczaj się, dopóki nie dam ci mojego pozwolenia”.

Uklęknął za mną i zaczął mnie zjadać od tyłu. Byłam mokra od samego oczekiwania, że ​​znajdzie mnie w tej pozycji. Wstał, wsunął dwa palce i wygiął je w kierunku mojego punktu G, ściskając moje sutki. Byłam mokra, a on dyszał z podniecenia. Oddychałem ciężej i mocniej, a on przypomniał mi: „Nie, dopóki nie dam ci pozwolenia”.

Zaczęłam celowo brać głębsze wdechy, aby spowolnić eksplozję, która tworzyła się wokół jego palców. Zaczął całować tył mojej szyi i pocierać łechtaczkę. Nie wiedziałam, jak powstrzymać orgazm, a z mojego gardła wyrwał się mimowolny jęk. I w tym momencie zatrzymał się i „Oooch, dobra dziewczynka. Wynagrodzimy cię trochę więcej, niż możesz znieść. Teraz moja kolej, chcę spuścić się w twoich ustach.”

Zdjął spodnie i położył się na łóżku. Trzymałam jego kutasa w dłoni i pompowałam go w górę iw dół, i wzięłam jego jaja do ust. Pocałowałem go głęboko w podstawę jego jąder i uśmiechnąłem się, czując, jak napina się z przyjemności. Czułem, że ociekam wodą z nierozwiązanego orgazmu.

Zatrzymałem się trochę i oparłem głowę na jego brzuchu. Zaśmiał się trochę: „Znam kochanie”. Całowałem więcej jego jąder, a potem wziąłem jego całą długość w usta, czując go w gardle. „OHHH”. Masując jego jądra, ssałem głowę i drażniłem małymi ugryzieniami, doprowadzając go do szaleństwa. Potem w rytmicznym ruchu w górę i w dół, w przód i w tył, poczułam, jak zbliża się do moich ust.

Czułam, jak jego uda napinają się i wiedziałam, że jest blisko. Wchodził i wypuszczał tak głęboko, jak pozwalało mi na to moje gardło, w końcu eksplodował w moich ustach. Wciągnęłam się, podciągnęłam i mocno przycisnęłam język do niego, gdy upadałam. Jedną ręką trzymał się z boku mojej twarzy i mogłam powiedzieć, że miał już dość. Poszedłem trochę dłużej tylko na trochę niegrzecznych tortur. Potem przełknąłem i podszedłem do niego.

„Och kochanie, niebo!” Potem zaczął się śmiać. „Wiesz kochanie, nic nie wiem o tej uległej rzeczy. Po prostu podekscytowałem się, widząc cię w takim stanie, przyjrzę się temu, aby następnym razem mieć życzenia dotyczące twojego dowództwa.

Wstał, żeby zdjąć telefon ze statywu i zaczęliśmy oglądać. Leżałam obok niego z moją nogą na jego, a on wziął moją rękę do swojego penisa i powiedział: „Jestem ci to winien”. Odłożył aparat na statyw i położył mnie na plecach. Klęcząc między moimi nogami ze swoim kutasem gotowym do wejścia, skinął w górę iw dół. Z niecierpliwością podniosłem do niego biodra.

Chwycił mnie za kostki i wsunął je pod kolana, aby mocno osadzić mnie w miejscu. Wsunął swojego fiuta do końca i tak mocno, że musiałem złapać oddech. Przygniótł mnie całym swoim ciężarem. Celowo kołysał się we mnie, a ja trzymałam się mocniej, gdy doszłam do szczytu. Krzyk, który powstrzymałem, dał się odczuć w całym moim ciele.

Zwolnił tylko trochę, a potem rozchylił moje nogi, rozłożył orzeł i walnął we mnie mocno i szybko. Uniosłam biodra na niego, abym mogła poczuć to pchnięcie w moją łechtaczkę, gdy pojawił się drugi orgazm. Puściłem go, sięgnąłem po poduszkę i wrzasnąłem w nią. Do tej chwili nie wiedziałem, że jestem krzykaczem.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x