sekspartnerka.pl
zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

NAJLEPSZE POZYCJE SEKSUALNE, GDY bolą cię plecy

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Wybaczę ci, jeśli uwierzysz, że łyżka jest najlepszą pozycją seksualną, gdy masz chore plecy. W końcu łyżka prowadzi do rozwidlenia, mam rację? Czy mam rację? Zobaczę się.

Jest to jednak powszechny problem, ponieważ około 84% mężczyzn i 73% kobiet cierpiących na ból w dole pleców twierdzi, że powoduje to znaczne zmniejszenie częstotliwości uprawiania seksu. Lekarze rodzinni twierdzą, że często są pytani przez pary o to, jak radzić sobie z bólem pleców podczas seksu, i często unikają seksu z obawy przed dyskomfortem, który im przyniesie. Nie ma jednoznacznego rozwiązania: środki przeciwbólowe mogą łagodzić ból, ale nie rozwiązują problemu, a także mogą powodować problemy seksualne, takie jak niskie pożądanie.

10 par zgłosiło się na ochotnika do uprawiania seksu, nosząc urządzenia do przechwytywania ruchu wzdłuż kręgosłupa, takie jak te używane do tworzenia realistycznych ruchów ludzkich w grach wideo, i wykorzystało odkrycia do opracowania zestawu zaleceń dotyczących pozycji i technik, które łagodzą cierpienie. Prawdopodobnie najlepsze wykorzystanie technologii mocap w historii.

JAKIE SĄ ZALECENIA?

Istnieją 3 rodzaje bólu pleców, które wpływają na seks:

Nietolerancja zgięcia – ból zwiększa się pochylając się do przodu, by coś podnieść lub dotknąć palców u nóg.

Nietolerancja wyprostu – zbyt duży łuk w plecach, ból jest potęgowany pochyleniem do tyłu.

Nietolerancja ruchu – ból nasila się, gdy kręgosłup odsuwa się od pozycji neutralnej. Można go wywołać kładąc się, stojąc prosto lub wykonując dowolny ruch.

POZYCJE WEDŁUG RODZAJU BÓLU DLA KOBIET

Nietolerancja zgięcia

Łyżka

Klęcząc / Styl Na Pieska

Nietolerancja rozszerzenia

Misjonarz

Nietolerancja ruchu

Misjonarz

POZYCJE WEDŁUG RODZAJU BÓLU DLA MĘŻCZYZN

Nietolerancja zgięcia

Na pieska (partner na kolanach)

Misjonarz (z łokciami do podparcia)

Odwrócony misjonarz (partner na górze)

Nietolerancja rozszerzenia

Strona / Łyżka

Odwrócony misjonarz (partner na górze)

Nietolerancja ruchu

Przycupnięty

Odwrócony misjonarz (partner na górze)

Jeśli masz ból pleców, możesz pocieszyć się wiedząc, że istnieją pozycje seksualne, które są odpowiednie (nie tylko do tego, ale także przyjemne) dla Ciebie. Wróć do przyjemności z seksu bez stresu dla ciała i umysłu. Znajdź to, co Ci odpowiada.

Łyżka. Pozycja seksualna na łyżkę jest dość delikatna i wygodna, a także jest wszechstronna. Ale to nie pasuje do każdego rodzaju bólu pleców.

Styl na pieska. Przechwytywanie ruchu pokazało, że ta pozycja aktywuje mięśnie brzucha i guziki dawcy, a nie mięśnie pleców. Jeśli ból pleców ma podłoże mięśniowe, może to być dobra pozycja do wypróbowania.

Użyj bioder. Pozycje seksualne, które kładą nacisk na ruchy stawów biodrowych, są lepsze niż te, które wykorzystują ruchy kręgosłupa.

Pozwól swojemu partnerowi wykonać pracę. Jeśli twój partner nie cierpi na ból pleców, po prostu usiądź wygodnie, być może podtrzymując plecy poduszkami i pozwól mu wykonać całą pracę.

Aby zapoznać się z tematami pokrewnymi, sprawdź:

Bóle? Tutaj masz orgazm

*W tym artykule, aby ułatwić czytelnikowi zrozumienie, używamy słów seks i stosunek płciowy jako synonimów, tak jak ma to miejsce w ogólnej kulturze popularnej. Podobnie używamy słowa „gra wstępna” w sposób, w jaki jest używane w kulturze popularnej (tj. czynności seksualne, takie jak seks oralny, które mają miejsce przed stosunkiem). Jednak, jak trafnie zauważyła nasza ekspertka od seksu, Laurie Mintz, chcielibyśmy również przyznać, że taki język wychwala najbardziej niezawodną drogę do orgazmu u mężczyzn i językowo wymazuje najbardziej niezawodną drogę do orgazmu u kobiet — stymulację łechtaczki, samą lub w połączeniu z penetracją. Rzeczywiście, tylko od 4% do 18% kobiet niezawodnie osiąga orgazm z samej penetracji. Z niecierpliwością czekamy na dzień, kiedy taki język nie będzie powszechnie używany w kulturze.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x